Жанна Фріске з Кіркоровим "відірвалась" на святі у Лазарєва

Співак Сергій Лазарєв відзначив свій 27-й день народження. На свято до нього прийшли Анфіса Чехова, Жанна Фріске, Анна Семенович та Тіматі.

Жанна Фріске запалила на дні народження свого колеги Сергія Лазарєва: красуню весь вечір пригощали шампанським і, стомлена веселощами вона поїхала додому останньою.

Не встигнувши увійти в ресторан з величезним букетом білих троянд, Фріске опинилася в обіймах Філіпа Кіркорова. Коли поп-король покинув вечірку, артистка виявилася в чоловічій компанії за одним із столиків. Закінчився вечір для Жанни серйозною жіночою розмовою з Лєрою Кудрявцевою. Чомусь пані обговорювали розставання з чоловіками.

"Тільки час лікує, - запевняла напідпитку Жанна. - Мені здається, інших ліків немає".

Тим часом день народження Сергія Лазарєва почався набагато веселіше, ніж закінчила його Фріске. Крім зоряних друзів співак зібрав за одним столом маму, тата, бабусю, а також батьків Влада Топалова та Юлі Волкової. Дорослі щосили обговорювали часи, коли Влад, Сергій і Юля були дітьми, іменинник в свою чергу дякував їм за кар'єру.

Наречена Сергія Лєра Кудрявцева, навпаки, була сильно стурбована клопотами зі святом.

"Я хвилююся більше всіх, - зізналася Лєра. - І почала хвилюватися задовго до дня народження. Для Сергія це особливий вечір: сьогодні не тільки день його народження, але і той факт, що він півтора року не випускав альбомів".

Читайте також:

Сергія Лазарєва прооперували у Німеччині

Лєрі Кудрявцевій погрожує фанатка Лазарєва

Кудрявцева і Лазарєв вийшли на подіум

Повʼязані теми:

Наступна публікація