"Хай живе вільна Україна!": легендарний Кікабідзе дав ексклюзивне інтерв’ю ТСН перед концертом у Києві

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Хай живе вільна Україна!": легендарний Кікабідзе дав ексклюзивне інтерв’ю ТСН перед концертом у Києві

ТСН

Співак усією душею підтримує нашу державу в боротьбі з північним ворогом, котрий наробив чимало лиха і його рідній Грузії.

Легендарний грузин Вахтанґ Кікабідзе напередодні свого 80-річного ювілею поділився думками про вірність батьківщині, друзям і сім'ї. Він так і не пробачив Путіну вторгнення в Грузію, а тепер іще й в Україну, про перемогу котрої написав пісню, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Співак і актор каже, що відпочивати за все своє життя так і не навчився – спить по п’ять годин. Але радіє, що співає - і не один. "Найголовніше – прокинутися і розуміти, що ти живий. Я взагалі мало сплю, і завжди такий радісний прокидаюся, що виявляється, я ще потрібен своєму домові, друзям, самому собі", - каже він. Своє життя він порівнює зі знаменитою чито-грито – пташкою невеличкою. Мовляв, воно так само про маленьку, але горду пташку. Льотчика Валіко, якого друзі називають Міміно, він зіграв рівно 40 років тому, а в душі ним залишається досі.

Вахтанґ Кікабідзе дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН про вірність Батьківщині та свого "янгола"

Вахтанґ Кікабідзе дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН про вірність Батьківщині та свого "янгола"

Останні 10 років Кікабідзе не їздить у Росію, а після вторгнення Путіна в Грузію відмовився від російського ордена дружби. "Я думаю, сенс життя – жити без брудних хвостів. Нема таких ліків, котрі все пробачають людині. Коли танки в тебе вдома, він у тебе стріляє, чавить, а ти в цей час отримуєш орден і їдеш співаєш там. Це неетично, некрасиво, і ти втрачаєш свою гідність. Я, звісно, не пробачив. Але натомість мене внуки поважають", - пояснює грузин.

Онуків Буба має трьох, і один завжди з ним гастролює, а от наймолодша правнучка Саша, якій шість років, днями лише зрозуміла, хто її дід. "Аферистка страшенна. Каже: ти знаєш, що ми з тобою дуже відомі? Я кажу: не зрозумів. Я знаю, що я, а ти до чого? Вона: я ж твоя внучка", - сміється Кікабідзе. Його кохання, як і сцена та гідність – також на все життя. Із балериною Іриною він у шлюбі 55 років, і впевнений, що досі живий саме завдяки їй. "Любов – це зубний біль у серці. Ми з нею вже 55 років, кожного дня я дзвоню. Я знаю, що її цікавить одне – як я себе почуваю в поїздці. Вона як янгол-охоронець. Якби не вона, мене б не було. Я вже три рази помирав, три! Але Бог не відпустив – вона втримала", - каже він.

Друзів, із якими Буба обожнює риболовити, щороку меншає, він пише їм листи, а коли згадує, що самому влітку стукне 80 – зітхає. Однак себе називає великим оптимістом, а у свій ювілейний рік мріє зняти власне кіно, надрукувати автобіографічну книгу про друзів зі всього світу та побачити вільними Грузію і Україну. "Якби я був українцем і мені було б не 80, а хоча б 55, я би теж там був", - киває він убік зони проведення АТО на Донбасі. Майбутній перемозі України Кікабідзе на кожному своєму концерті вже чотири роки поспіль присвячує одну з пісень. Завтра в Києві в палаці "Україна" він знову її співатиме.  "У мене є пісня: я знайду рай, і всіх візьму туди, де не б’ють старих, звірів. У цій світлій країні ніхто й ніколи не чув про війну. Хай живе вільна Україна!", - побажав співак українцям.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Наступна публікація