Хіт гурту Go_A "ШУМ" переклали та переспівали жестовою мовою

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Хіт гурту Go_A "ШУМ" переклали та переспівали жестовою мовою

Виконавицею сурдоперекладу стала Катерина Заботкіна.

Пісня SHUM, з якою гурт Go_A сьогодні, 22 травня, боротиметься за перемогу у грандфіналі "Євробачення-2021" у Роттердамі продовжує набирати неабиякої популярності.

З кожним днем у Мережі з'являється все більше і більше каверів на пісню, проте деякі з них заслуговують на особливу увагу.

Так, українська сурдоперекладачка Катерина Заботкіна вирішила переспівати хіт "ШУМ" жестовою мовою для людей, які не чують.

Ролик, знятий в одному з парків міста, назбирав у Instagram понад 50 тис. переглядів, а у TikTok вже понад 100 тисяч. 

"Українська музика повинна звучати далеко за межами нашої країни. А тепер - жестовою мовою також", - зазначила під відео Катерина.

Автором ідеї стала волонтерка Ліна Дешвар, а адаптацією слів займалася перекладач Мар'яна Люханова.

Шанувальники оцінили роботу дівчат, зауваживши ще ідея дуже крута!

  • Боже, як же це гарно! Дякую за корисну, правильну ідею та чудовий танок під наш улюблений хіт "Шум"! Які молодці - і автор ідеї, і перекладач, і виконавиця! Браво!
  • Гарна ідея. Дякую!
  • Неймовірні люди! Молодці...

Зауважимо, днями доволі кумедну пародію на пісню зробили харківські агрономи, назвавши композицію своїм гімном. Відео, яке розлетілося Мережею знімалося на звичайному полі на тлі тракторів. 

Нагадаємо, вже сьогодні, 22 травня відбудеться фінал "Євробачення-2021", де за перемогу боротимуться учасники з 26 країн, зокрема і з України. Наші представники виступатимуть у другій частині грандфіналу під номером 19. А за перебігом подій грандфіналу можна стежити на сайті ТСН.ua, який вестиме текстову онлайн-трансляцію.

Наступна публікація