Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хливнюк та Галич кинулися тікати від розлюченої жінки у спільному кліпі

Хливнюк та Галич кинулися тікати від розлюченої жінки у спільному кліпі

Гурти "Бумбокс" та O.Torvald представили відео на дуетну композицію.

Українські колективи "Бумбокс" та O.Torvald порадували шанувальників випуском кліпу на спільну композицію "Вечiр в Рio".

Зауважимо, що це не перша спільна робота гуртів "Бумбокс" i O.Torvald. До "Рio" фронтмени колективів Хливнюк з Галичем  до невпізнання змінили пісню "Сочи" гурту "Ляпис Трубецкой".

Записана під час роботи над альбомом O.Torvald "Ти Є", "Вечiр в Рio" вперше офіційно вийшла три роки потому на альбомі Бумбоксу "Голий король". А за декілька місяців O.Torvald включили цю пісню до свого альбому "Бiсайди".

Cлова пісні "Вечiр в Рio" написав Андрій Хливнюк, над музикою працювали музиканти O.Torvald, пісня записана Дмитром "Бобом" Хомулком у київській студії "Бобіна".

Якщо використовувати стандартні формулювання, кліп на "Рiо" дійсно довгоочікуваний - менеджмент груп кілька місяців намагався поєднати графіки артистів і в травні це нарешті вдалося зробити.

Режисером відео виступив Микита Квасніков. Знімання відбувалися на 29-му кілометрі траси Київ-Чоп і тривали дві ночі.

За цей час Квасніков змусив Женю Галича і Андрія Хливнюка пробігти не один десяток кілометрів. І не просто пробігти, а робити це з ризиком для життя, адже за ними гналася на автомобілі розгнівана Анна Рікунова, яка зіграла головну героїню.

В основі кліпу ідея гонитви - це чи не найпоширеніший сюжетний хід в історії кінематографу. Існують десятки, якщо не сотні фільмів, деякі так і називаються "Гонитва", зміст яких простий - відірватися від переслідувача за всяку ціну.

Вибір редакції