Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хлое Кардашян вперше звернулася до ексдівчини свого колишнього коханого-зрадника

Зірка перепросила Джордан Крейг за весь біль, який їй завдала.

Американська зірка реаліті-шоу Хлое Карадшян, яка нещодавно відсвяткувала перший день народження доньки разом зі своїи колишнім бойфрендом зрадником Трістаном Томпсоном, вперше публічно звернулася до його екс-дівчини.

Знаменитість розійшлася з батьком своєї дитини через його зраду, але як виявилося, вона, ймовірно, сама відбила його у вагітної дівчини.

Хлое Кардашян
instagram.com/khloekardashian

Як повідомляє видання The Mirror, ексдівчина Трістана Томпсона і мати його сина Джордан Крейг, звернулася до суду.

Джордан Крейг
instagram.com/alleyesonjordyc

Вона хотіла домогтися від свого колишнього бойфренда фінансової підтримки на спільну дитину. У своїй заяві вона назвала Хлое коханкою Томпсона, яка викрала його з родини, просто коли Джордан була вагітна. За словами дівчини, її вагітність стала приводом для чуток і пліток, що заподіяло їй багато болю.

Джордан Крейг, син, Тристан Томпсон
instagram.com/alleyesonjordyc

Проте тільки зараз Хлое, яка сама постраждала від баскетболіста-зрадника, вирішила порушити своє мовчання з приводу тверджень про те, що Трістан Томпсон зраджував своій вагітній дівчині з нею та перепросити перед Джордан за завданий біль.

У своїй Instagram-Stories знаменитість зауважила, що настільки розчарована, що вирішила розповісти свою правду.

Хлое Кардашян
instagram.com/khloekardashian

Так за її словами Трістан перший вирішив піти з нею на побачення наосліп за наполяганням їхніх спільних друзів. 

"Через кілька зустрічей Трістан сказав мені, що у нього колишня дівчина була вагітна. Звісно, я не хотіла продовження стосунків, проте Трістан зміг мене запевнити, що колишні стосунки давно закінчилися і навіть надав фізичні докази (переписку між ними)", - написала Хлое.

Хлок Кардашян
instagram.com/khloekardashian

За словами зірки, гравець-баскетболіст попросив своїх друзів, ділових партнерів і навіть власну маму сказати їй, що стосунки закінчилися.

"Його найкращі друзі, його бізнес-партнери і навіть його мама сказали мені, що він розлучився зі своєю колишньою", - пояснила Хлое в у своїй сповіді.

Знаменитість продовжила: "Це моя правда. Правда, якій я вірила і якій довіряла. Якщо з якої-небудь причини це насправді не є правдою, я дуже і дуже шкодую, що Тристан і його оточення зважились щось подібне".

Хлое Кардашян
instagram.com/khloekardashian

Наприкінці свого відвертого зізнання Хлое  перепросила Джордан за весь біль, якого їй завдала, і також написала, що жодна жінка не повинна проходити через подібне.

"Правду кажучи, з найглибших частин моєї душі я перепрошую! Я шкодую про будь-який біль, який було завдано в будь-якому разі. Жодна жінка не заслуговує того, щоб пройти через що-небудь подібне! Це моя правда", - підсумувала знаментість.

Сама Крейг наразі заяву ніяк зірки не прокоментувала.

Нагадаємо, нещодавно Хлое Кардашян та Каньє Вест наїхали на бойфренда її матері Кріс Дженнер через його загадковість.

Залиште свій коментар

Вибір редакції