Хохлушки не здаються без бою: Корольова бореться з рішенням СБУ не пускати її до України

Артистка не втрачає надії оскаржити рішення суду.

Співачка Наталія Корольова, якій у жовтні минулого року заборонили в'їзд до України, продовжує боротися за право відвідувати нашу країну.

Так, у грудні 2016-го артистка почала процес оскарження рішення СБУ і наразі розповіла, як протікають її справи.

На сторінці в Instagram Корольова повідомила, що 15 червня 2017 року окружний адміністративний суд Києва "виніс постанову, якою відмовив у задоволенні позову".

"Суд послався на постанову СБУ, яким була скасована заборона в'їзду в Україну. Суд вказав, що відміна заборони в'їзду в Україну дає суду підстави для висновку про відсутність підстав для визнання оскаржуваної постанови протиправною. Суд поверхнево поставився до розгляду справи, не дослідив і не дав оцінки жодному з доказів, наданих моїм адвокатом, при цьому вказав, що рішення ухвалено СБУ в межах повноважень", - пожалілася підписникам співачка.

Попри це Корольова рішуче заявила, що "хохлушки не здаються без бою" і вона продовжить боротьбу за право вільного в'їзду на територію України.

"Хочеться, звичайно, на все плюнути, розуміючи, що правди нема! Але хохлушки не здаються без бою! Апеляція? Так, почнемо з неї, а там подивимося, куди дорога правди нас виведе!" - наголосила артистка.

Нагадаємо, 12 жовтня 2016 року СБУ заборонила Наталії Корольовій в'їзд на територію України. Це сталося як раз перед концертом зірки, який мав відбутися у київському палаці "Україна" 14 грудня минулого року. Співачку звинуватили в підтримці анексії Криму.

Залиште свій коментар