"Холостячка-2": Мішина дала поради Огнєвіч і розповіла про найскладніші моменти шоу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Холостячка-2": Мішина дала поради Огнєвіч і розповіла про найскладніші моменти шоу

Акторка зізналася, що їй складно було відкритися на камеру.

Українська акторка, екс"Холостячка" Ксенія Мішина дала поради новій учасниці романтичного проєкту, співачці Златі Огнєвіч.

Так, в інтерв’ю "КП в Україні" зірка серіалу "Кріпосна", перш за все,  порадила йти за своїм серцем попри все та не звертати уваги на негатив.

"Складеться або не складеться - треба просто йти за своїм серцем. Не звертати уваги на негатив, який, можливо, буде навколо відбуватися. Не слухати нічиїх думок, слухати лише себе. Не боятися бути сміливою і пробувати все нове, що подарують їй в цьому проєкті всесвіт і світ", – поділилася Ксенія, яка обрала у фіналі гумориста Олександра Еллерта.

Крім того, Мішина розповіла про найскладніші моменти під час знімань проєкту. Так, знаменитості складно було розкрити себе справжню перед камерами та показати всі свої почуття і переживання. Нелегко також будувати стосунки на очах у всіх глядачів.

"Складно було протистояти тому невірству, яке панувало навколо і, напевно, панує досі. Мовляв, контракт, постановки і так далі. Насправді, хочеш не хочеш, а через певний момент на проєкті з'являється життя. Я вже не раз розповідала про те, що чоловіки довгий час не вірили, що це дійсно чесний проєкт. Всі думали, що я така вся з себе акторка, моя група мене знімає і робить про мене кіно. Але через певний час всі повірили, що це як у житті – по іншому ніяк", – додала зірка.

Нагадаємо, не так давно Злата Огнєвіч вперше розповіла, як її вдарив колишній. Артистка пригадала свої перші стосунки.

Наступна публікація