Перейти до змісту
"Хороший хлопець" із красунчиком Дицевичем став найкращою серіальною прем'єрою року

Багатосерійний фільм став надзвичайно успішним.

На каналі "1+1" з успіхом завершився найдраматичніший серіал весни "Хороший хлопець" виробництва "1+1 Продакшн", продемонструвавши високі показники телеперегляду.

Хороший хлопець серіал показники
прес-служба каналу "1+1"

Так, за аудиторією 18-54, вся Україна середній рейтинг основного показу склав 5.2%, середня частка ― 14.4%. Таким, чином, 20-серійна драма "Хороший хлопець" очолила ТОП прем'єрних серіалів 2017 року.

Хороший хлопець серіал показники_1
прес-служба каналу "1+1"

Варто зазначити, що серіал стабільно демонстрував високі показники телеперегляду та був лідером слоту у дні показу, значно випереджаючи конкурентів.

Хороший хлопець серіал _4
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, у центрі сюжету серіалу – історія Олега Воскресенського, який потрапляє до в'язниці, взявши на себе злочин своєї дівчини. Олег бере всю провину на себе і опиняється за гратами. Вийшовши на свободу, Олег розуміє, що кохана його давно не чекає.

Хороший хлопець серіал _3
прес-служба каналу "1+1"

Хороший хлопець серіал _1
прес-служба каналу "1+1"

Головні ролі в мелодрамі виконали Кирило Дицевич, Валерія Ходос, Анна Кошмал, Володимир Горянський та ін. Продюсери проекту – Олександр Ткаченко, Олена Васільєва, Вікторія Лєзіна. Сценарист – Ірина Чернова. Режисером-постановником проекту виступив Євген Баранов, оператор-постановник – Віталій Запорожченко. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин