Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хто переможе на "Голосі країни-8": вгадайте тріумфатора вокального проекту

За горде звання "голосу країни" поборяться четверо фіналістів.

Цієї неділі, 29 квітня, на телеканалі "1+1" відбудеться фінал "Голосу країни-8", в рамках якого українці за допомогою телефонного і SMS-голосування визначать переможця восьмого сезону проекту.

За горде звання "голосу країни", 3-місячну ротацію на "ХітФМ", а також квартиру в ЖК "Щасливий" боротимуться підопічна Сергія Бабкіна, дівчина з народним голосом Олена Луценко, зірка серіалу "Школа" Анна Трінчер з команди Джамали, вірменська вокалістка і підопічна Потапа Србуі Саргсян, а також фінансист Андрій Рибарчук, наставником якого є Тіна Кароль.

Анна Трінчер, команда Джамали

Фіналісти "Голосу країни-8"_1
прес-служба каналу "1+1"
Анна Трінчер, 16 років, Київ

Анна - зірка українськомовної стрічки "Школа" на телеканалі "1+1". У серіалі дівчина виконала роль подружки головної героїні Лоли Нати. Юна акторка зізнається, що серіал приніс їй неймовірну популярність, її почали впізнавати на вулицях, просити автографи, а кількість підписників в соціальних мережах досягла 300 тисяч. Але крім гри на сцені, Анна мріє про вокальну кар'єру. Так, кілька років тому Аня в команді Наталії Могилевської брала участь у другому сезоні "Голосу.Діти", але на етапі "вокальних боїв" покинула проект.

Србуі Саргсян, команда Потапа

Фіналісти "Голосу країни-8"_4
прес-служба каналу "1+1"
Србуі Саргсян, 23 роки, Єреван

Србуі -  зірка вірменської естради. У "Голосі країни" дівчина вирішила взяти участь, тому що її батько дуже любить цей проект і говорить, що Србуі потрібно спробувати свої сили саме в Україні. На "сліпих прослуховуваннях" дівчина підкорила серце не тільки Потапа, а й Сергія Бабкіна і Джамали.

Олена Луценко, команда Сергія Бабкіна

Фіналісти "Голосу країни-8"_2
прес-служба каналу "1+1"
Олена Луценко, 20 років, Біла Церква

Олена народилася в співочій сім'ї, в якій  збереглася давня українська традиція співати з родичами за обіднім столом. Для того, щоб дівчина могла розвивати свій дар співу, її батьки довгий час відмовляли собі в багатьох благах і працювали на кількох роботах.

Андрій Рибарчук, команда Тіни Кароль

Фіналісти "Голосу країни-8"_3
прес-служба каналу "1+1"
Андрій Рибарчук, 24 роки, Чернівці

Андрій закінчив Буковинський державний фінансово-економічний університет. Зараз працює керівником відділення великої успішної фінансової компанії. Нещодавно Андрій вперше виступив на невеликій сцені в Рівному і зрозумів, що це те, чим він хоче займатися по життю.

ТСН.ua проводить альтернативне голосування за переможця восьмого сезону "Голосу країни". Ми пропонуємо нашим читачам вгадати, хто стане тріумфатором наймасштабнішого вокального проекту країни.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції