Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Хто сказав на мамку падло": alyona alyona та Alina Pash випустили барвистий кліп

Виконавиці записали спільний трек "Падло".

Українська хіп-хоп виконавиця alyona alyona, яка прикрасила американський Vogue, порадувала шанувальників випуском свіжої відеороботи.

У дуеті з іншою хіп-хоп співачкою Alina Pash alyona alyona зняла кліп на композицію "Падло". Режисером відео виступив Натан Дейзі, французький кліпмейкер і співавтор минулого відео Alina Pash OINAGORI. Багатьом він, втім, також відомий як Jaw – хаус-вокаліст світового класу з паризького хаус-тріо Dop.

За сюжетом дія розгортається у 2049 році в патріархальному Чорнобидлограді, де раптом починають зникати чоловіки. Водночас в граді засновують таємний рух Бестії-берегині. В їхніх темних підвалах важко працюють викрадені чоловіки. Вони повинні допомогти бестіям отримати магічний дар "птиці долі". Та, хто отримає цей дар – стане Обраною. І тільки їй буде призначено отримати безмежну жіночу волю, щоби зробити світ кращим.

Натан говорить, що робота над "Падло" стала для нього ніби подорожжю в часі:

"Це один із тих образів, які я бачу, коли уявляю наше майбутнє. Щось на зразок страшної казки, в якій є те, що ми обов'язково повинні зрозуміти для себе", - прокоментував режисер.

Нагадаємо, що минулого тижня самобутня alyona alyona випустила кліп про "пушку, пишку".

Залиште свій коментар

Вибір редакції