Хвора на COVID-19 Олена Кравець вперше розповіла, як почувається
Артистка перебуває на двотижневому карантині.
© instagram.com/lennykravets
Акторка, зірка студії "Квартал 95" Олена Кравець вперше звернулася до прихильників після того, як стало відомо про її зараження коронавірусом.
На сторінці в Instagram артистка розмістила відео, на якому читає вірш Сергія Жадана. Як повідомила Олена, цими словами вона хотіла привітати Україну із Днем Незалежності.
З днем народження, кохана ненечко! Трохи із запізненням, вибач. Такі вірші, здається, мають цілющу силу! Мені значно краще! Дякую всім вам за підтримку, друзі! Я отримала стільки побажань від вас! Вже почуваюся добре, майже одужала, була легка форма захворювання, слава Богу... Зовсім скоро скінчиться мій двотижневий карантин, сподіваюсь, і ми побачимось нарешті...
Шанувальники акторки одразу ж побажали їй якнайшвидшого одужання і висловили слова підтримки:
Одужуйте, здоров'я вам міцного!
Швидкого одужання вам, Олено! Все буде добре!
Оленочко, одужуйте! Здоров'я вам і вашій родині!
Нагадаємо, днями також стало відомо, що COVID-19 підхопило зіркове подружжя Сергій та Сніжана Бабкіни. Знаменитості розповіли, які симптоми коронавірусу були у них.