І подумати не міг, що здатний на такі довгі стосунки: Іглесіас розповів про роман з Курніковою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співак дав інтерв'ю, у якому торкнувся особистих тем.

Популярний співак Енріке Іглесіас, який 30 вересня виступить у Києві на НСК "Олімпійський", з появою дітей все частіше почав розповідати про особисте.

Не так давно артист назвав свою кохану Анну Курнікову супергероєм, а вже днями у інтерв'ю в телешоу Un Nuevo Día чи не вперше розповів про стосунки з Курніковою.

"Вона весела, незалежна, не боїться труднощів. І якщо бути чесним, до зустрічі з нею я і подумати не міг, що здатний на такі довгі стосунки. Раніше у мене було багато різних дівчат, але все це було несерйозно", - зізнався Іглесіас.

Також Енріке, який нещодавно вперше став батьком розповів, що відчуває та як змінилося його життя з появою сина та дочки.

"Мені подобається моє нове життя. Тепер, коли я працюю на студії і час підходить до 20.00, я поспішаю додому. Мені хочеться швидше побачити дружину, дітей, дізнатися, чим вони займалися весь день, мене не хвилює більше нічого в цей момент. Тепер мені доводиться постійно шукати нові способи для розваги дітей, тому що їх посмішки перетворюють мене в найщасливішу людину на світі . Це заряджає мене позитивом на весь день, я не перестаю посміхатися сам. Що може бути важливіше за це?", - зворушливо прокоментував своє батьківство співак.

Також актор зазначив, що оскільки він тепер батько, то йому стало важче гастролювати.

"Тепер, коли у мене є діти, мені дуже важко подорожувати. Все обертається навколо них", - додав 43-річний Іглесіас в інтерв'ю.

Нагадаємо, нещодавно кумедний батько Енріке Іглесіас показав, як розважив свою "серйозну аудиторію".

Залиште свій коментар

Вибір редакції