Ілон Маск передумав підтримувати Каньє Веста, коли дізнався про передвиборчу кампанію репера

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Маск пояснив, що його погляди не збігаються із тими, що озвучив Вест.

Ілон Маск переглянув своє рішення підтримати Каньє Веста у його намірі балотуватися у президенти Сполучених Штатів Америки.

Про це повідомляє Independent.

"У нас може бути значно більше розбіжностей у думках, аніж я передбачав", - прокоментував Маск вже видалений допис у Twitter.

Це сталося після того, як у Мережі оприлюднили інтерв'ю Каньє Веста для Forbes, у якому репер розповів, що у разі перемоги перетворить Білий дім на Ваканду із супергеройського фільму "Чорна пантера". Окрім того, він висловився проти абортів та вакцинацій, назвавши вакцини "знаком звіра" та заявивши, що в людей хочуть "помістити чипи".

Раніше Каньє Вест заявив, що його партія називатиметься "День народження", пояснивши своє рішення тим, що у випадку перемоги "вся Америка почуватиметься так, наче в неї день народження". Його слоган - "Так", а на посаді віцепрезидента репер хоче бачити Мішель Тідболл - таємничу християнську проповідницю зі штату Вайомінг.

Загалом його президентська програма поки що дуже проста: Господь з Америкою, аборти - це погано, про міжнародну політику він ще не думав, бо головне - що у власній країні робити. Його риторика - проти демократів, яких він звинувачує в тому, що вони маніпулюють емоціями темношкірих виборців. 

Відео Партія "День народження": репер Каньє Вест іде в президенти

Одкровення від Каньє Веста - в інтерв'ю "Форбсу" американський репер переконує, що кілька днів тому не пожартував, він дійсно висувається в президенти Сполучених Штатів. Вже вигадав собі слоган передвиборчої кампанії та обрав напарника - майбутнього віцепрезидент, на випадок перемоги.  

Партія "День народження": репер Каньє Вест іде в президенти

Залиште свій коментар

Вибір редакції