Ілона Гвоздьова показала, як її 62-річній мамі кололи губи

Дата публікації
Перегляди
25к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ілона Гвоздьова показала, як її 62-річній мамі кололи губи

Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Мама танцівниці лишилася у захваті від процедури.

Українська танцівниця Ілона Гвоздьова, яка нещодавно одужала від коронавірусу, днями разом із мамою Ніною відвідала косметологічний кабінет.

Там мамі хореографині зробили ін'єкцію краси, а саме — підкололи губи. Процес Гвоздьова зазнімкувала та запостила у сторіз свого Instagram. Водночас Ілона поміркувала про те, чи варто взагалі робити уколи краси.

Я вперше стала свідком процедури збільшення губ. Щоправда, робили не мені, а мамі. Ну, що хочу сказати. Результат виправдав всі очікування мами. Губки стали наповненими і, як вона сказала, повернули свій колишній вигляд 10-річної давності. Моїй мамі 62 роки, і вона нарешті зважилася

розповіла Гвоздьова
Фото: instagram.com/ilonagvozdeva
Мама Ілони зізналася, що їй не було боляче / Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Також артистка зізналася, що лікар і самій танцівниці порадив уже робити ін'єкції. Та поки що Ілона утримується від такої заманливої пропозиції. Хоча не виключає, що у майбутньому  вона теж може собі щось підколоти:

Звичайно, це приваблива пропозиція, але тут же в голові згадалися шокувальні історії жертв пластики і їхні жахливі фарфорові, спотворені, набряклі обличчя. Зваживши всі "за" і "проти" можу сказати одне: якщо вже погоджуватися на такі процедури, то лише у перевірених фахівців, де є 100% впевненість в якості роботи і препарату. І головне – вміти вчасно зупинитися

зазначила танцівниця

Нагадаємо, раніше Оля Полякова зізналася, що робить уколи краси. Артистка поділилася, що їй допомагає мати молодий вигляд.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
25к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація