Ілона Гвоздьова відмовилася від участі в "Танцях з зірками" і пояснила чому

Ілона Гвоздьова відмовилася від участі в "Танцях з зірками" і пояснила чому

instagram.com/ilonagvozdeva

Артистка дала розлогий коментар.

Українська хореографиня Ілона Гвоздьова протягом чотирьох років тішила фанів своїми неймовірними постановками на шоу "Танці з зірками".

 Проте цього разу артистка засмутила прихильників, зазначивши, що більше не паркет проєкту не вийде. У Instagram Гвоздьова залишила розлогий коментар, у якому пояснила, чому прийняла таке рішення.

"Більше я не вийду на паркет проєкту "Танці з зірками". Ось і добігла кінця моя танцювальна історія довжиною в чотири роки! Щоразу виходячи на сцену я проживала маленьке життя своїх героїнь, кожен мій зірковий партнер був по-своєму прекрасним і гідним перемоги, кожен танець я присвячувала вам, мої дорогі глядачі.  За цей час я намагалася віддавати всю себе своїй улюбленій справі, розкривати своїх героїв, тренувати і дарувати вам свято", - зазначила Ілона.

прес-служба каналу "1+1"

Проте, за словами знаменитості, настав час їй рухатися далі і виходити за межі танцівниці:

 "Я відчуваю що можу бути більше, ніж просто танцівницею, хочу більшого, ніж просто танцювати на сцені, прийшов час відкривати свої нові межі, а не лише своїх партнерів. Я розумію, що незамінних артистів не буває, але є неповторні і я хочу бути в їхньому числі!" – пояснила Гвоздьова.

прес-служба каналу "1+1"

Вона також подякувала керівнику Big Entertainment Shows Володимиру Завадюку і "Танцям з зірками", що одного разу повірили у неї та проробили величезну роботу.

"Дякую моїй родині за підтримку і терпіння. Дякую мені за мене! Дякую вам, мої дорогі і улюблені глядачі за любов, віру і визнання. Я буду сумувати ... Книга "Танці з зірками" станцьована, згасли софіти, завіса закрита ..." – зазначила Ілона.

instagram.com/vova_ostapchuk

Зауважимо, що вперше Ілона Гвоздьова вийшла на паркет "Танців з зірками" 2011 року. Тоді її партнером був співак Олександр Кривошапко. 2018-го Ілоні у пару дістався гуморист та ведучий Ігор Ласточкін. До речі, тоді пара перемогла на проєкті. 2019-го Гвоздьова танцювала з шоуменом Володимиром Остапчуком. У цей період  ведучий як раз розлучався  з дружиною. Однак цей розрив недобре позначився на Ілоні та її родині.

На щастя, Гвоздьова вдома зуміла все врегулювати, а 2020-го стало відомо, що артистка вдруге вагітна і подарує сина своєму чоловіку. Однак Ілона не пішла в декрет. Ба більше, танцівниця знов вийша на паркет у парі з ведучим та гумористом Дмитром Танковичем. 

Нагадаємо, що п'ятий сезон найтанцювальнішого шоу країни "Танці з зірками" невдовзі стартує на 1+1. Пропонуємо вашій увазі список учасників, які вражатимуть вас своїми танцювальними вміннями на паркеті вже зовсім скоро.

Наступна публікація