Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Григорій Чапкіс став жертвою аферистів

Шахраї не вперше за допомогою зірок рекламують свої сумнівні послуги.

Шахраї знову намагаються використати високий рівень довіри українців до каналу "1+1", проєкту "ЖВЛ" та облич каналу для реклами сумнівних в Україні товарів та послуг.

Зокрема, йдеться про медичні препарати, які нібито гарантують подовження молодості.

Так, нещодавно аферисти використали фрагменти зображень, які належать телеканалу "1+1" та поширили псевдоінтерв’ю судді шоу "Танці з зірками" Григорія Чапкіса для телепрограми "ЖВЛ", у якому нібито розповідається про переваги препарату.

Наголошуємо, що це інтерв’ю не відповідає дійсності та з таким змістом ніколи не виходило на телеканалі, а Григорій Чапкіс не рекламує жоден медичний препарат.

Григорій Чапкіс_2
instagram.com/gregory_chapkis

Закликаємо бути пильними та не купувати медичні препарати без консультації з лікарем та користуватися лише перевіреними ресурсами для отримання інформації та не поспішати довіряти сумнівним джерелам.

Нагадаємо, це не вперше, коли шахраї спекулюють на чужій популярності та відверто обманюють людей. Не так давно ведуча ТСН Соломія Вітвіцька обурювалася, через те що, нібито вона кілька років поспіль у фальшивому інтерв'ю розповідала, як швидко схудла на псевдопрепаратах. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції