"Індійська красуня" Злата Огнєвіч вийшла заміж за індуса у новому кліпі

"Індійська красуня" Злата Огнєвіч вийшла заміж за індуса у новому кліпі

Фото: прес-служба Злати Огнєвіч

Співачка представила відео на трек "За літом, за весною".

Українська зірка Злата Огнєвіч порадувала фанів випуском довгоочікуваного кліпу на композицію "За літом, за весною".

Знімання відео відбувалися ще на початку липня 2016 року, але на численні запитання журналістів Злата говорила про те, що у відео багато графіки і її промальовує команда з Польщі на чолі з режисером Юрієм Морозовим.

Крім цієї затримки щодо виходу кліпу, була ще одна - найважливіша.

Пристрасні обійми і поцілунки Злати з головним героєм - чарівним індусом - не тільки епатували, але і викликали суперечності у стосунках Злати з її коханим, який і без того постійно ревнує артистку до чоловіків-шанувальників.

Побачивши чорновий варіант відео "За літом, за весною", коханий артистки був, м'яко кажучи, незадоволений ситуацією, через те, що в кліпі присутні кадри весілля та інших атрибутів цієї церемонії... Чимало місяців знадобилося Златі, щоб знайти компроміс у ситуації зі своїм чоловіком і не втратити деталі кліпу, в яких весь сенс.

І ось, нарешті, Злата Огнєвіч все-таки змогла знайти рішення щодо пікантних кадрів у своєму новому відео "За літом, за весною" і в підсумку презентація цього неоднозначного кліпу все ж відбулася.

За словами артистки, сенс цього відео за півроку трохи змінився.

Якщо раніше вона просто хотіла втілити обряд індійського весілля і показати історії людей, які вміють радіти життю, то зараз ця відеоробота стала символом її коханння і вміння знаходити компроміс заради важливих стосунків.

Повʼязані теми:

Наступна публікація