Інсайдер повідомив, що пов'язує Леді Гагу та Купера після його розставання з Шейк - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Актор наразі не шукає нових стосунків.

Голлівудський актор Бредлі Купер, який нещодавно розійшовся з Іриною Шейк, вирішив повністю зосередитись на кар'єрі та вихованні донечки Леї.

Про це повідомив інсайдер виданню Entertainment Tonight.

Зауважимо, що 44-річний актор і 33-річна супермодель розлучилися після чотирирічних стосунків проте продовжують спільно займатися вихованням своєї дворічної доньки.

"Бредлі і Ірина почуваються абсолютно вільними. Кожен з них займається кар'єрою і піклується про дитину. Вони хочуть, щоб Лея була щаслива, розуміють, наскільки важливо для неї бачити поруч і тата, і маму. Нові стосунки не входять до списку їхніх пріоритетів. Дочка і кар'єра - ось що для них головне зараз" - сказав інсайдер.

Ірина Шейк та Бредлі Купер
instagram.com/peopletalkru

Тим часом, зазначається, що Купер і його колега по фільму "Народження зірки", Леді Гага, досі залишаються дуже близькими друзями, незважаючи на чутки.

"Розпад був занадто складним, тому пошук нових стосунків не є першочерговим завданням Бредлі, але він і Гага підтримують міцні дружні стосунки. Бредлі і Гага сподіваються знову попрацювати разом, і їхні друзі вважають, що наразі вони не тільки колеги, але й гарні друзі", - додав інсайдер.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з'явилась інформація, що стосунки Бредлі Купера та Ірини Шейк зіпсувалися саме після стрічки "Народження зірки".

Залиште свій коментар

Вибір редакції