Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Інший бік Маркл: екс-друзі нареченої принца Гаррі розповіли про неї неприємні факти

Колишні товариші Меган запевнили, що вона завжди дружила з потрібними людьми.

Західними таблоїдами ширяться нові подробиці життя нареченої принца Гаррі Меган Маркл, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Виявляється, Меган Маркл з дитинства марила бути схожою на принцесу Діану. Утім, розкрилися й неприємні особливості характеру найвідомішої нареченої світу.

Найближчі друзі Меган Маркл називають її другою принцесою Діаною. Виявляється, наречена Принца Гаррі, хоча й жила у США, з дитинства була фанаткою британської королівської родини. А особливо мріяла бути схожою на принцесу Діану – маму її майбутнього чоловіка.

Такі подробиці з життя Меган Маркл стали відомими завдяки британському журналісту та біографу Ендрю Мортону. Саме він 1997-го року був автором відомої книжки про принцесу Діану – "Діана. Істинна історія".

ВідеоЗ'явилися нові подробиці з біографії Меган Маркл

Західними таблоїдами ширяться нові подробиці життя нареченої принца Гаррі. Виявляється, Меган Маркл з дитинства марила бути схожою на Принцесу Діану. Утім, розкрилися й неприємні особливості характеру найвідомішої нареченої світу.

З'явилися нові подробиці з біографії Меган Маркл

Тепер він готує друком нову книжку "Меган: Голлівудська принцеса", де зібрав свідчення рідних та знайомих майбутньої дружини принца Гаррі. Уривки з біографії Маркл вже опублікували кілька британських видань.

"Вона була зачарована принцесою Діаною і розглядала її як взірець для наслідування. Вона безперечно хоче стати Діаною зразка 2.0", - йдеться в одному з уривків.

Саме захоплення принцесою Діаною надихнуло Меган Маркл на благодійність. З 16 років дівчина збирала одяг та іграшки для бідних. А після університету вступила до гуманітарної організації.

Щоправда, книга про Меган Маркл розкриває й інші - не надто приємні - якості зірки.

Зокрема, автор описує її  розлучення із колишнім чоловіком, кінопродюсером Тревором Енгельсоном. Він нібито допоміг їй отримати одну з перших ролей у кіно. А після знімань у серіалі "Форс-мажори", коли Меган стала шалено популярною, вона навіть не потурбувалася сама повідомити  чоловіку, що йде від нього і повернула йому свою обручку у конверті поштою.

Приголомшили і колишні друзі королівської нареченої. Мовляв, Меган Маркл завжди дружила лише з потрібними людьми.

"Все, що я можу сказати, це те, що Меган дуже оглядна у виборі оточення. Тільки-но вона вирішить, що ви більше не частина її життя, вона буде ставитися до вас дуже холодно", - сказав один з екс-друзів Маркл.

Книжка "Меган: Голлівудська принцеса" вийде друком 19 квітня – за місяць до королівського весілля. Вінчання Меган Маркл та принца Гаррі відбудеться у травні у церкві Святого Георгія у Віндзорському замку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції