Іншопланетна Леді Гага у купальнику та з рожевим волоссям представила перший за три роки кліп

Дата публікації
Іншопланетна Леді Гага у купальнику та з рожевим волоссям представила перший за три роки кліп

Співачка презентувала відеороботу на пісню Stupid Love.

Популярна оскароносна співачка Леді Гага, яка нещодавно розсекретила свого нового бойфренда, вперше за довгий час порадувадла шанувальників своєю творчістю.

Так, зірка представила перший за останні три роки яскравий кліп на нову пісню Stupid Love, яка увійде до шостого студійного альбому співачки LG6. Примітно, що відео повністю відзняте на iPhone 11.

Кліп розпочинається з того, що двоє чоловіків б'ються в іншопланетній пустелі, як раптом з'являється Леді Гага з рожевими волоссям та у відвертих вбраннях. За сюжетом вона намагається припинити цю боротьбу, влаштувавши дикі танці з різними "племенами" вигаданої планети.

Шанувальники співачки із захватом зустріли відеороботу співачки та зауважили, що пісня нагадує її ранню творчість, а декому навіть схоже на Spice Girlsю

"Це звучить як щось із альбому "Born This Way". Це явно перероблений звук. Улюблена Гага повернулася", "Чому це відео нагадує мені кліп Spice Girl's на пісню Say You'll Be There?", "Я не можу повірити, що це знято на iPhone 11", - писали у коментарях під відео фанати артистки.

Нагадаємо, минулого року Леді Гага була відзначена статуеткою "Оскар" за композицію Shallow до фільму "Народження зірки" в номінації "Найкраща пісня". 

Наступна публікація