Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ірена Карпа зізналася, що мала роман з лідером "Бумбокс" Хливнюком

Зірки зустрічалися у студентські роки.

Співачка та письменниця Ірена Карпа, яка з чоловіком-французом постала у романтичній фотосесії, поділилася цікавим фактом зі своєї біографії, йдеться у "Світському житті".

Виявляється, колись ще будучи студенткою Карпа зустрічалася з лідером гурту "Бумбокс" Андрієм Хливнюком.

"Ти мене краще запитай, з ким у мене у бурхливій юності не було роману. Мало таких публічних людей. Роман був. Але це ще були студентські роки, це було дуже-дуже давно. Це ще не був "Бумбокс", це була зовсім невідома група "Мандариновий рай". І ми були такі ще "угловатые подростки", - зізналася Карпа.

ВідеоІрена Карпа поділилася історією написання нового бестселеру

Письменниця та дипломатка Ірена Карпа за 5 років життя у Франції написала новий роман «Добрі новини з Аральського моря» про пригоду чотирьох українських емігранток у Парижі. Привітати письменницю з виходом бестселеру прийшло багато зірок. Ірена поділилася історією написання книги, а також розповіла, наскільки цей роман є автобіографічним. Подробиці – дивіться в сюжеті.

Ірена Карпа поділилася історією написання нового бестселеру

Разом з тим Ірена чесно відповіла, що не знає, чи присвячував їй Хливнюк одну з пісень "Бумбокса".

"Чесно, не думаю. Думаю, у нього було не менше жінок, ніж у мене чоловіків. Якби він мені щось присвятив, це було б приємно. Тому що все своє життя тільки я всім присвячую  пісні", - пожалілася знаменитість.

Нагадаємо, що у жовтні 2018-го Ірена Карпа вийшла заміж за нащадка Віктора Гюго і показала романтичні весільні фото.

Залиште свій коментар

Вибір редакції