Ірина Білик про своє особисте життя: "Я втомилася від нестабільності"

Ірина Білик про своє особисте життя: "Я втомилася від нестабільності"

Ірина Білик / instagram.com/bilyk_iryna

Вона впевнена, що ще зустріне своє кохання.

Українська співачка Ірина Білик, яка днями пригадала свою першу роботу, розповіла деякі подробиці зі свого особистого життя.

Так, зірка вирішила відповісти на запитання шанувальників у сторіс в Instagram. У виконавиці запитали, чи не втомилася вона бути постійно самотньою. І, схоже, зірка хоче бачити біля себе постійного партнера.

"Якщо чесно, я дуже втомилася від нестабільності у стосунках. Але я впевнена, що мій час ще попереду", - прокоментувала знаменитість.

Ірина Білик розповіла про стосунки / instagram.com/bilyk_iryna

Також фани натякнули зірці, що Дмитро Коляденко був би ідеальним партнером для неї. Шанувальники запевнили Ірину, що були б задоволені, якщо вони б знову зійшлися. Однак, співачка не дала конкретної відповіді. А лише з гумором відреагували на такі рекомендації.

Ірина Білик та Діма Коляденко / instagram.com/bilyk_iryna

Зазначимо, що якийсь час  Ірини Білик  була одружена з  Асланом Ахмадовим. Для зірки це став перший офіційний шлюб. Весною подружжя розлучилося. Після розриву артистка назвала Аслана найкращим з усіх чоловіків у її житті, а їхнє кохання - "космічним".

Нагадаємо, пара виховує спільного 5-річного сина Табріза. Нещодавно Білик показала його. Юзери зазначили, що хлопчик дуже схожий на свого батька.

Наступна публікація