Ірина Білик відреагувала на особисте привітання Зеленського на її концерті

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ірина Білик відреагувала на особисте привітання Зеленського на її концерті

instagram.com/bilyk_iryna

Співачка опублікувала допис-подяку.

Популярна українська співачка Ірина Білик, яка днями дала ювілейний сольний концерт у столичному палаці "Україна", отримала особисте привітання від Президента Володимира Зеленського.

Під час концерту гарант підійшов до сцени з великим букетом квітів, які презентував зірці і зауважив, що вона народна любов.

А наразі зірка у своєму Instagram опублікувала знімки з концерту, під яким залишила теплі слова подяки Володимиру Олександровичу.

instagram.com/bilyk_iryna

"Я просто зачарована світлим сяючим і добрим поглядом Президента! Сподіваюся, що моя музика дасть йому і його команді нових сил для продуктивної роботи на благо України! Дякуємо Всім Вам!", - зазначила співачка.

instagram.com/bilyk_iryna

Шанувальники та колеги Ірини були вражені діями Президента та зауважили, що це було дуже зворушливо.

"Це було надзвичайно зворушливо! Ірочко, ти наша муза на все життя! Дякую тобі за твої шедевральні пісні! Концерт - це було свято душі ! В залі відчувалась така любов глядача до тебе ! Люблю тебе безмечно наша Примадонна", - зауважила у коментарі співачка Наталія Валевська.

  • Перед вами навіть Призидент не встояв, наша королево!
  • Ірино, ви зірка назавжди!
  • Моя мрія теж колись здійсниться, я теж потраплю до вас на концерт!

Нагадаємо, не так давно Ірина Білик зі сльозами на очах оголосила про розлучення з чоловіком. Ініціаторкою розриву стосунків стала співачка.

Наступна публікація