Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ірина Білик випустила кліп на пісню про пережиті почуття та емоції з чоловіком

Артистка зізналася, що трек "Волшебники" передає палітру почуттів, яку вона відчуває з коханим.

Сьогодні поп-діва української сцени Ірина Білик, яка з чоловіком розповіли, на кого схожий і що любить їхій маленький син, представила свій новий кліп на трек "Волшебники".

Нову композицію Білик написала автор з Черкас під псевдонімом Лампочка.

Режисером відео став 23-річний український кліпмейкер Юрій Движона (DVIZHON), який заради знімань спеціально прилетів із США, де зараз живе і працює.

Образ поп-діви створювала відомий український стиліст, діджей і модель Олімпія Вайтмусташ. А знаменитий український танцівник і хореограф Віталій Загоруйко став головним героєм відеороботи.

Ірина Білик

"Волшебники" – це історія про кохання і відстані. Часто люди бачать те, що хочуть бачити. Іноді ми потрапляємо в пастку своїх страхів про зраду і ревнуємо там, де нам не дають приводу. Таку історію ми і хотіли візуалізувати в нашому відеокліпі", – розповідає про відео режисер Юрій Движона.

"Мені сподобалася ідея Юри. Ми живемо з Асланом в різних країнах, часто бачимося, але і часто розлучаємося. Коли почула пісню "Волшебники", написану спеціально для мене, я не змогла її не заспівати. Вона передає всю палітру почуттів та емоцій, які ми переживаємо з чоловіком. Є пісні, які на концерті я взагалі не співаю, але "Волшебники" точно звучатимуть", – коментує Ірина.

16-годинні знімання відбувалися в Києві з ранку до пізньої ночі. У відео було задіяно декілька локацій, однією з яких став павільйон під назвою "Оранжерея".

Відео У гостях "Сніданку" зіркове подружжя – Ірина Білик та Аслан Ахмадов

Залиште свій коментар

Вибір редакції