Ірина Білик вперше розповіла про психічно хворого рідного брата: "5 років не виходив на вулицю"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ірина Білик вперше розповіла про психічно хворого рідного брата: "5 років не виходив на вулицю"

instagram.com/bilyk_iryna

Співачка дала відверте інтерв’ю.

Відома українська співачка Ірина Білик, яка розлучається з чоловіком, вперше розповіла про рідного брата.

У програмі "Мій секрет" знаменитість повідомила, що 40-річний Сергій страждає від психічного розладу. Артистка зазначила, що утримує його та додала, що ніколи раніше не розповідала про хворобу рідної людини, зокрема, тому, що цього не хотіла покійна мама.

"Після смерті мами він залишився один в квартирі. Жодного дня він не працював, він не може працювати, він хворий. 5 років не виходив на вулицю взагалі", – розповіла знаменитість зі сльозами на очах.

Після смерті мами народна артистка України та її другий брат Юрій допомагають рідній людині.

"Зараз я намагаюся пояснити йому, що треба якось жити таким життям, яким живуть люди. Мати сім’ю. Я хотіла поліпшити його життя, але поки що я не можу цього зробити. Поки що все, що я можу зробити – це надсилати йому продукти і утримувати його", - додала співачка.

Ірина також поділилася, що після смерті мами знайшла молитву, яку вона щодня читала за Сергія. Білик зізналася, що любить його та сподівається, що він одужає.

Нагадаємо, не так давно Ірина Білик похизувалася подарунком, про який мріяла від дитинства. Співачці презентували електросамокат.

Наступна публікація