Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ірина Білик вважає, що більшість чоловіків геї

Співачка прокоментувала свою останню відеороботу.

Українська співачка Ірина Білик, яка нещодавно випустила кліп на пісню "Не ховай очей", присвячений ЛГБТ-спільноті, розповіла, що стало останнім поштовхом, щоб взятися за цю тему, йдеться у "Світському житті".

Виконавиця, яка вважається гей-іконою зізналася, що підтримує ЛГБТ-спільноту та має багато друзів з нетрадиційною орієнтацією.

"Навіть президент України Петро Порошенко висловлювався дуже толерантно до спільнот ЛГБТ і тому я вважаю, що це не є для України якимось скандалом. Ці люди зі мною, я з ними. Серед моїх друзів та знайомих більш ніж 70% таких. І не можна сказати, що цього немає. Не треба казати, що у нас тільки чоловіки, які кохають жінок, на мою думку більшість чоловіків - інші трошки люди", - заявила артистка.

ВідеоІрина Білик прокоментувала свій кліп про ЛГБТ

Нещодавно в Ірини Білик вийшов кліп на пісню «Не ховай очей», присвячений ЛГБТ-спільноті. Співачка зізналася, що серед її знайомих близько 70% мають нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Артистка також розповіла про своє весілля з Асланом Ахмадовим. 

Ірина Білик прокоментувала свій кліп про ЛГБТ

Також співачка зауважила, що підтримає друзів під час гей-параду, який незабаром відбудеться у Києві.

"Так, я буду з друзями. Я хочу, щоб в Україні не писали таких маразмів, що треба їх якось душити чи давити. Ні, це люди такі вже є, і це данність", - зауважила Білик.

Нагадаємо, нещодавно Ірина Білик з чоловіком та підрослим сином вперше знялися у родинній фотосесії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції