Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ірина Білик з коротким рудим волоссям випустила кліп з лесбійськими поцілунками

Артистка представила відео на підтримку ЛГБТ-спільноти.

Українська співачка Ірина Білик, яку чоловік ніжно привітав з днем народження, представила новий кліп на українськомовну пісню "Не ховай очей".

Цим відео артистка вирішила підтримати ЛГБТ-спільноту. Нове відео народна артистка представила у посольстві Німеччини у Міжнародний день боротьби із гомофобією. На презентацію прийшло багато друзів артистки, посол Німеччини в Україні та депутатка Європарламенту.

На презентації гості говорили про необхідність боротьби із гомофобією на державному рівні. Режисером кліпу став Юрій Двіжон. За задумкою в кліпі знялися десять героїв, які "не ховають очей" та відкрито говорять про свою сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність. Одним з них став сам режисер.

"Я дуже вдячний Ірині за те, що вона стала першою українською співачкою, яка так масштабно підтримала ЛГБТ-спільноту (лесбійки, геї, бісексуали, трансгендери). Тільки тоді, коли ми будемо щирими та відвертими перед самим собою та близькими, ми зможемо зробити наше життя по-справжньому  повноцінним та щасливим!" - прокоментував Двіжон.

ВідеоІрина Білик перефарбувалась у рудий та підтримала українських геїв

Співачка кардинально змінила імідж і презентувала нову пісню під назвою "Не ховай очей" та кліп на підтримку ЛГБТ-спільноти. Нове відео народна артистка презентувала у посольстві Німеччини у міжнародний день боротьби із гомофобією. Говорили про необхідність боротьби із гомофобією на державному рівні. 

Ірина Білик перефарбувалась у рудий та підтримала українських геїв

 Цікаво, що у кліпі Білик з’являється у новому іміджі – з коротким рудим волоссям. За словами артистки, у такому вигляді вона почувається комфортніше.

"Я все думала, ну що ж робити. Зачіска, туди-сюди. Чоловіка поміняти я вже ніяк не можу, ви ж розумієте. Тому довелося поміняти колір волосся. Руді найкрутіші! Я хотіла підтримати моїх друзів. Не потрібно в собі таїти те, що ти можеш вільно висловити", - прокоментувала Ірина, йдеться у сюжеті "ТСН.Ранок".

Нагадаємо, романтична Ірина Білик у чорному хутрі знялася у загадковій фотосесії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції