Перейти до змісту
Ірина Федишин приголомшила історією про напад фанатки посеред концерту

Ірина Федишин приголомшила історією про напад фанатки посеред концерту

Шанувальниця зірки заскочила на співачку прямісінько на сцені.

Відома українська співачка Ірина Федишин відверто розповіла про недоліки своєї популярності та курйози.

Так, в інтерв’ю Роману Мусі в програмі "Легенда" артистка пригадала, як під час одного з концертів на неї напала шалена фанатка.

Вона вийшла на сцену в той момент, коли було дуже багато охоронців під сценою! Але вони, мабуть, дивилася на зірки на небі, як вони гарно світять. Я не знаю, куди вони дивилася. Вона наскочила на мене зі спини, обхопила руками і ногами. Це був день міста, вечір, велика аудиторія глядачів на площі. Я щось співаю чи розповідаю і відчуваю, як на мене ззаду шалено накидується. Я приголомшена, думаю, щось не те і починаю туди-сюди, а вона чим раз, тим більше… А охоронці дивляться на зорі під сценою.
пригадала співачка

Врятуватися від прихильниці Федишин допомогли члени колективу, які вже спускалися зі сцени.

Повернувся балет і почав нас розбороняти. Це жах, чесно. Я розумію, любов, прихильність, але це вже переступається межа. Тому в такі моменти дуже важлива охорона. Це не в тому сенсі, що ти така недоступна, а просто насправді є різні люди і інколи вони поводяться не дуже адекватно
зазначила зірка
Ірина Федишин_2
Пресслужба Ірини Федишин

Крім того, виконавиця зізналася, що інколи популярність заважає насолоджуватися буденним життям. Зокрема, співачці складно вийти та прогулятися містом.

Артист – як спортсмен. Класно, коли ти молодий, з купою сил та енергії, але ти розумієш, що час йде і коли ти виходиш на сцену, ти працюєш. Треба мати фізичну витривалість. Це заняття в спортзалі, кардіо, слідкування за фігурою, зовнішнім виглядом. Тобто, піти до косметолога – класно і приємно жінкам, але з іншого боку, це частина твоєї роботи. Може я не хочу до нього йти, мені, в принципі, і так нормально. Але я розумію, що треба піти, бо важливо мати гарний вигляд на концерті. Постійна робота зі стилістами, ти йдеш на інтерв’ю на світські вечірки, ти думаєш, що одягнути. Інша справа, що ти просто на весілля збираєшся, а коли ти виходиш на світський захід, де тебе роздивляються з ніг до голови і кажуть: "Не така футболка, не такі туфлі, зачіска і помада". І від того теж болить голова. Бо іноді хочеться просто вдягнутися і вийти. Не виходить так!
поділилася Ірина

Федишин додала, що емоційно їй також не завжди просто. Як зазначила артистка, вона також жива людина, яка має свій характер, і втомлюється як фізично, так і емоційно.

Нагадаємо, раніше Ірина Федишин показала, як 12-річною взимку у шалаші на весіллі співала. Співачка поділилася архівними знімками.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин