Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ірина Федишин вперше розповіла, як їй освідчувався чоловік

Співачка пригадала події 15-річної давнини.

Популярна українська співачка Ірина Федишин, яка нещодавно розповідала, чому вона проти святкування Геловіну, наразі поділилася спогадами знайомства з чоловіком та його освідчення.

За словами Ірини, познайомились вони з Віталієм Човником в той час, коли майбутня зірка навчалася у Львові на економіста, писала музику для себе, їздила на провінційні фестивалі та співала на невеличких корпоративах, йдеться у програмі "ЖВЛ". 

Ірина Федишин з чоловіком
instagram.com/irynafedyshyn

"Концерт був у Бучачі. Я тоді виступала, а Віталій працював музичним редактором на одній радіостанції в Івано-Франківську. Йому дуже сподобався мій виступ, і він прийшов взяти пісні для того, щоб крутити їх на радіостанції. Потім він дуже довго мені надзвонював, і я думала, чого він мені телефонує. Він у Франківську, я у Львові, як то таке буде зустрічання?", - поділилася спогадами співачка.

Але Віталій вже все собі вирішив. Щедрий на любов та ідеї, він уміло завойовував серце Ірини. Окрім жінки свого життя, молодий хлопець побачив в ній зірку великої сцени і взявся її розкручувати. Закоханий чоловік відбив Ірину в тодішнього продюсера і почав наполегливо ліпити з неї популярну артистку.

Через пів року побачень Віталій освідчився коханій в одній зі львівських кав'ярень. З того часу минуло 15 років, проте Федишин пам'ятає кожну деталь.

"Значить, я сиділа тут, Віталій там. Ми просто вечеряли, і в один момент він покликав офіціанта, який приніс на підносі квіти і коробочку з обручкою", - пригадала зірка.

Однак не лише Віталій круто змінив життя талановитої молодої білявки. Ірина узагалі перекреслила його вже майже вирішену долю. Виявляється, продюсер і чоловік української зірки до того, як її зустрів, навчався у духовній семінарії Івано-Франківська та готувався стати священником.

"Я хотів приймати рішення їхати далі навчатися у Рим, в Ватикан, але вирішив все ж таки залишитися з Іриною, і у світському житті бути кориснішим, ніж там", - зізнався Віталій.

Зауважимо, незважаючи на шалений ритм та постійні гастролі Федишин встигла народити чоловікові двох синів - Юрчика та Олега.

Ірина Федишин з чоловіком та синами
instagram.com/irynafedyshyn

"Коли я повертаюся додому, я повністю беру на себе обов’язки мами, дружини, сімейної господині. Готую діткам їсти, кожного ранку відвожу в садочок та в школу", - зізналася артистка.

Нагадаємо, нещодавно Ірина Федишин зізналася, хто виступав спонсором її концертів на початку кар'єри.

Залиште свій коментар

Вибір редакції