Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Італійське тріо Il Volo пишається, що світовий тур завершать концертом в Україні

За два тижні молоді тенори виступлять у Києві.

Вже зовсім скоро, 23 жовтня 2017 року, вперше в Україні виступить італійське тріо IL VOLO. Фіналісти Eurovision 2015 року, два тенори П'єро Бароне, Іньяціо Боскетто і баритон Джанлуки Джінобле збирають сотні тисяч глядачів по всьому світу на своїх концертах, мільйони переглядів на YouTube, везуть до столиці свою концертну програму в рамках світового туру «NOTTE MAGICA - A Tribute to The Three Tenors». 70% репертуару поп оперної групи складається з італійських пісень, в основному співають кавери.

Концертний тур дебютував 4 березня в Нью-Йорку. Також стартувало в Європі 21 квітня. IL VOLO пишаються, що світовий тур «NOTTE MAGICA - A Tribute to The Three Tenors» буде завершено восени 2017 року саме в Україні.

ВідеоДо України завітає італійський гурт IL Volo

Їхня творчість - це поєднання традиційної опери і сучасної поп-музики. Мета IL VOLO - зробити таку музику більш популярною серед молодого покоління. Їм це вдається, перший альбом групи "Il Volo" з'явився в листопаді 2010 року і швидко отримав золотий статус. У рейтингу Billboard-200 альбом увійшов в десятку кращих. Також серед класичних виконавців зайняв перше місце.

Залиште свій коментар

Вибір редакції