Ведуча "Танців з зірками" Іванна Онуфрійчук відповіла на хейтерські коментарі

Автор
Юлія КаспароваЮлія Каспарова
Дата публікації
Перегляди
9090
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ведуча "Танців з зірками" Іванна Онуфрійчук відповіла на хейтерські коментарі

Іванна Онуфрійчук / Фото: instagram.com/ivannaonufriichuk

Деякі юзери критикують знаменитість.

Ведуча голдруму п'ятого оновленого сезону шоу "Танці з зірками" Іванна Онуфрійчук чує не лише компліменти на свою адресу.

У неї, як і в будь-якої зірки, є хейтери. Саме їм телеведуча відповіла на їдкі коментарі у рубриці "Хейтери атакують" програми "ЖВЛ". Зокрема юзери засуджують Іванну за її роботу на "Танцях" і називають "ніякою". Також користувачі пишуть, що Онуфрійчук взяли "для фону, а говорить лише її колега Юрій Горбунов".

"А ви які? Ну вийдіть, проведіть "Танці з зірками"! Хочу на вас дуже подивитись. Я не лише там стою мовчу. Я прикрашаю цей неймовірний проєкт. Милуйтеся", – відповіла знаменитість.

Також Іванна прокоментувала сподівання хейтерів на те, що вона завагітніє і більше не буде ведучою: "Да що ви кажете, якщо я буду ведучою голдруму, то з величезним животом".

Не оминули глядачі і пишного весілля Іванни з бізнесменом Алмазом. Вони дорікнули зірці за "п'ять суконь та свято під час чуми".

"Так і що? Вмерти і не жити? В світі пандемія, війна, голодомор були все життя і будуть, але треба продовжувати жити", – відповіла вона.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Танці з зірками 2021
Дата публікації
Перегляди
9090
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація