Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Із "хвостиком" та у темних окулярах: Патрісія Каас прилетіла до Києва

Зірка поспілкувалась зі знімальною групою ТСН у аеропорту.

Французька співачка Патрісія Каас прилетіла до Києва напередодні концерту, який відбудеться у Палаці "Україна" у середу, 15 листопада.

Зірка була вбрана у чорний зручний одяг, темні окуляри та зробила просту зручну зачіску. У аеропорту вона поспілкувалась з кореспондентом ТСН на різні теми. Зокрема розповіла, як ставиться до секс-скандалу із Гарві Вайнштейном та іншими зірками, і що про це думають у Франції.

Патрісія Каас у Києві_1
Фото Дмитра Фурдака/ТСН

"Я вірю, що це правда. водночас знаю, що деякі люди можуть використовувати цю ситуацію, щоб знищити чиюсь репутацію. Важко зрозуміти, що зі сказаного було насправді, а що ні. І ця проблема набуває все більшого розголосу, про неї пишуть все більше в пресі, і у Франції також. Хоча мене це й не торкнулося, але на початку кар'єри я пам'ятаю, як один чоловік натякав, що нам треба познайомитись поближче, та я відмовилась. Проблема існує, але дуже важко розібратись, де правда", - зауважила співачка.

До української столиці Каас приїхала з новим альбомом – першим за останні 4 роки, і першим за 13 років, де всі пісні абсолютно нові. 

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції