Кам'яніла, бачачи його Монстра: Ембер Герд розповіла про роздвоєння особистості Джонні Деппа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка прокоментувала важкий характер екс-чоловіка.

Голлівудська акторка Ембер Герд, яка нещодавно зізналась, що стала жертвою переслідувань після розлучення з Джонні Деппом, наразі розповіла про роздвоєння його особистості.

Днями, у розпорядженні американського видання The Hollywood Reporter з'явилися документи, які екс-дружина актора надала суду після звинувачення чоловіка в домашньому насильстві.

Серед них виявилася заява, яка раніше не публікувалася, в якій Ембер розповіла про важкий характер Джонні.

Джонні Депп та Ембер Херд
Getty Images

"Ми з Джонні дали прізвисько його альтер еґо, тій частини його особистості, яка переважала, коли він бив мене. Ми називали її Монстром, і так ми говорили про неї протягом багатьох років. Я просто кам'яніла, бачачи його Монстра", - йдеться у свідченнях Герд, які вона дала ще в травні 2016 року, коли, власне, і почався шлюборозлучний процес між акторами.

Згадуючи той день, коли Депп побив її в їхньому лос-анджелеському будинку, Ембер вже розповідала, що Джонні кинув в неї телефон "з таким зусиллям, з яким тільки міг". Потім він схопив її за волосся і поволік. Вона кричала і кликала на допомогу.

"Він розбив багато скляних речей. Уламки валялися по всій підлозі. Але він не заспокоювався і продовжував кричати", - йдеться в заяві Герд.

Нагадаємо, Ембер Герд і Джонні Депп офіційно розлучилися в січні 2017 року. У травні 2016 року акторка повідомила, що чоловік неодноразово бив її, і зажадала видати тимчасовий охоронний ордер, що забороняє Деппу наближатися до неї. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції