Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Камалія із чоловіком-мільярдером розмірковують над поповненням у родині

Артистка хоче народити ще багато дітлахів.

Співачка та дружина багатія Мохаммада Захура Камалія, вперше взяла маленьких доньок на світський захід, планує стати мамою ще багатьох малюків, йдеться у "Світському житті".

Зірка розповіла, як переносять свій перших вихід у світ маленькі Арабелла та Мірабелла.

"Ми їх дуже багато фотографуємо самі, знімаємо на камеру. Ось вони навіть нещодавно знімалися разом із мамою в кіно, все нормально. Я "під них" вдягнулася", - зауважила Камалія.

Артистка та її чоловік вже замислилися над поповненням у сім'ї. Співачка навіть підтвердила свої рішучі наміри візитом до лікаря, який "допоміг" її народити двійнят два роки тому.

"Ви знаєте, я б хотіла десять дітей, п'ятнадцять дітей – ось скільки Бог дасть, стільки нехай і буде, тому що це – щастя, радість. Я не знаю, як я без них раніше жила. Звичайно, я думаю про дітей і час від часу перевіряю своє здоров'я. Лікар каже, що готова", - наголосила жінка.

Чоловік аристки Мохаммад Захур також зауважив, що хоче ще дітей.

"Хочеться ще хлопчиків. Дівчата люблять свого старшого брата, але, можливо, їм ще і молодшого хочеться", - розповів мільярдер.

На премії YUNA Камалія вразила номером, в якому грала на скрипці. Зірка розповіла Катерині Осадчій, що розкриває усі свої таланти, оскільки полюбляє "вражати, дивувати та бути цікавою і непередбачуваною".

Нагадаємо, турботлива мама Камалія показала, як звозила доньок до Пакистану.

Відео Камалія задумалася щодо третьої дитини

Залиште свій коментар

Вибір редакції