Камалія пішла вчитися на доктора філософії спортивних наук

Співачка розповіла про своє нове захоплення.

Українська співачка Камалія, яка похизувалася своєю розтяжкою, розповіла, навіщо їй була потрібна участь у проекті "Голос країни", йдеться у "Світському житті".

Артистка вважає, що таким чином, вона довела, що має гарний голос і співає без фонограми.

"Я показала, що в мене є голос. Я розвіяла всі плітки, що я завжди співаю під фонограму, що у мене немає голосу, і хтось там за кулісами замість мене співає", - зазначила Камалія.

Крім того, співачка розповіла, що взялася за навчання. "Я буду доктором філософії спортивних наук. Зараз я тренер олімпійських видів спорту, кінний спорт", - додала вона.

ВідеоКамалія пішла на навчання: "Вчуся на доктора філософії спортивних наук"

На церемонії Yuna-2018 співачка Камалія зізналася, чому вирішила прийти на Голос країни і підкорити серця тренерів. За словами співачки, їй найбільше хотілося спростувати чутки, за якими вона начебто не має голосу і завжди співає під фонограму. Також Камалія розповіла, де зараз навчається та яку спеціальність здобуває.

Камалія пішла на навчання: "Вчуся на доктора філософії спортивних наук"

Чоловік співачки, Мохаммад Захур, підтримує її у всьому, але не розуміє, навіщо дружині навчатися. "Мені здається їй досить вже вчитися, нехай діти вчаться", - зауважив Захур.

В свою чергу діти подружжя – Арабелла і Мірабелла – займаються балетними танцями. Нещодавно доньки-близнючки взяли участь у змаганнях за Європейський кубок танців.

Доньки Камалії

За словами артистки, доньки захотіли танцювати після того, як побачили свою маму у проекті "Танці з зірками". "Вони весь час говорили: "Ми теж хочемо танцювати так гарно, як мама"", - сказала Камалія.

Нагадаємо, Камалія брала участь у проекті "Танці з зірками". Після п’ятого ефіру за рішенням голосування вона покинула шоу. У коментарі про своє вибуття співачка зазначила, що вперше довела чоловіку, що він був не правий.

Залиште свій коментар