Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Камалія похизувалася танцями доньок-близнючок на Європейському кубку танців

Артистка виклала відео зі змагань у своєму фотоблозі.

Співачка та учасниця "Голосу країни-8" Камалія поділилася відео танців своїх доньок-близнючок Арабелли та Мірабелли, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Двійнята зірки кілька років наполегливо тренувалися і ось тепер змагаються за першість. Зіркова матуся не витримала і почала допомагати дівчатам просто під час змагань за Європейський кубок танців.

Після "Танців з зірками" Камалія настільки захопилася хореографією, що віддала доньок до спеціалізованої школи.  І ось, нарешті, дочекалася відповідального моменту.

ВідеоКамалія похизувалася успіхами доньок у бальних танцях

Співачка Камалія похизувалася успіхами у танцях своїх близнючок – Мірабелли та Арабелли. Дівчатка беруть участь у змаганнях за Європейський кубок танців.

Камалія похизувалася успіхами доньок у бальних танцях

На першому відео Мірабеллла танцює запальне ча-ча-ча, а на другому Арабелла кружляє під звуки вальсу. За кадром чутно голос зіркової мами. Вона намагається допомогти дівчатам та рахує за них ритм музики.

Нагадаємо, що співачка Камалія була учасницею проекту "Танці з зірками". Своїм рішенням взяти участь у шоу артистка довела чоловіку, пакистанському мільярдеру Мохаммаду Захуру, що він був неправий.

Залиште свій коментар

Вибір редакції