Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Камалія показала, як може заспівати гімн України перед дебатами Зеленського та Порошенка

Артистка відкрито підтримує одного з кандидатів у президенти.

Співачка Камалія, яка зняла кліп на українськомовний танцювальний хіт, запропонувала заспівати гімн України перед дебатами кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Про це артистка повідомила на сторінці у Instagram. Камалія запостила відео, на якому співає гімн. "Готова заспівати гімн України перед дебатами Володимира Зеленського і Петра Порошенка на олімпійському стадіоні", - написала артистка.

Раніше Камалія відверто заявила, що у президентських перегонах підтримує Зеленського. А разом з тим припустила, що робитиме Порошенко, аби не дати перемогти Зеленському.

"Всі ті, хто підтримали Зеленського не повинні святкувати зараз, швидше залиште це на 21 квітня. Тому що справжня битва починається зараз, коли Порошенко використовує весь свій 20-річний досвід політичних ігор проти тримісячного політичного новачка. Це буде включати в себе укладання угод з кандидатами в президенти, які програли в цьому турі, покупку голосів, підрив довіри до Зеленського, його ймовірний зв'язок з Коломойським, або наявність російських компаній, або наявність активів за межами країни і т.д. Коротше, гра за звинуваченням почнеться зараз, щоб відмовити людей голосувати за Зеленського. Прихильники Зеленського повинні ігнорувати такі повідомлення і наполегливо працювати, щоб переконати ще більше людей голосувати за нього", - говорила Камалія.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Победа в первом раунде - это просто победа в битве. Война еще не окончена. Все те, кто поддержали @zelenskiy_official , не должны праздновать сейчас, скорее оставьте это на 21 апреля. Потому что настоящая битва начинается сейчас, когда Порошенко использует весь свой 20-летний опыт политических игр против трехмесячного политического новичка. Это будет включать в себя заключение сделок с кандидатами в президенты, которые проиграли в этом туре, покупку голосов, подрыв доверия к Зеленскому, его предполагаемую связь с Коломойским, или наличие российских компаний, или наличие активов за пределами страны и т. Д. И т. Д. Короче, игра по обвинению начнется сейчас, чтобы отговорить людей голосовать за Зеленского. Сторонники Зеленского должны игнорировать такие сообщения и упорно трудиться, чтобы убедить еще больше людей голосовать за него. Чуть более 50% проголосовали за других кандидатов, если Зеленский получит хотя бы половину этих голосов в следующем туре, он перейдет победную черту. Но для этого не нужно обольщаться этой победой и начинать бороться за финальный бой только тогда, вы выиграете войну. #vivazelelnsky #победазеленскому #слуганарода #зеленский #камалия. P.S. Мой пост адресован сторонникам Зеленского. Если кто-то имеет другое мнение и хочет проголосовать за второго кандидата, это его конституционное право, и я не имею права критиковать, оскорблять или подрывать его, и наоборот. Если я нахожу некоторые комментарии тревожными или оскорбительными, я либо удалю комментарий, либо заблокирую автора. В любом случае, не ждите моих ответов на троллинг.

Публикация от Kamaliya (@kamaliyaofficial)

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Згідно за результатами підрахунку 100% до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко зайняла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції