Камалія повезла свого партнера на відпочинок, аби підготуватися до "Танців з зірками"

Артистка пожертвувала власною відпусткою заради проекту.

Співачка та учасниця "Танців з зірками" Камалія розповіла, як готувалася до першого прямого ефіру проекту, йдеться у "Світському житті".

За словами співачки, вона пожертвувала своєю відпусткою і скоротила її на тиждень, аби навчитися добре танцювати.

"Пожертвувала своєю відпусткою. Скоротила її на тиждень. Залишила своїх дітей, чоловіка, бабусю, мою маму, на яхті, а сама прилетіла до Києва репетирувати. Тиждень, який я могла собі дозволити відпочити, з собою взяла свого партнера. І ми так, вранці, вдень плавали в морі, а ввечері йшли до хореографічної зали і там репетирували", - поділилася артистка.

ВідеоКамалія влаштувала відпустку на яхті в компанії чоловіка-мільярдера та партнера з танців

Камалія зауважила, що її чоловік адекватно сприймає танці дружини з іншим чоловіком. На думку співачки, у стосунках має бути довіра.

"До роботи не можна ревнувати. Якби я, як більшість жінок, не могла себе тримати у руках. Там, приїздила до нього в офіс, сиділа б там, контролювала його. Як би це виглядало? Має бути взаємна довіра", - впевнено заявила Камалія.

Нагадаємо, Камалія розповіла, що приховала від чоловіка участь у "Танцях з зірками". Артистка розповіла, що коханий скептично ставиться до українського ТБ.

Залиште свій коментар