Камалія про добровільне вибуття Комарова із "Танців з зірками": Завжди відчувала, що він це зробить

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірка прокоментувала вчинок мандрівника.

Співачка Камалія, яка покинула шоу "Танці з зірками" після п'ятого прямого ефіру, висловилася стосовно добровільного вибуття Дмитра Комарова із шоу.

На власній сторінці у соцмережі артистка оприлюднила спільне фото із ведучим програми "Світ навиворіт" та доповнила його словами захвату.

"Завжди відчувала, що він це зробить, але не знала коли. Вчинок справжнього чоловіка! Тим більше, врятував мого улюбленого Юрчика! Молодець! Горда за тебе, Дімо!", - написала вона.

Нагадаємо, Дмитро Комаров після сьомого прямого ефіру "Танців з зірками" поступився своїм місцем Юрію Ткачу та Ілоні Гвоздьовій.

Дмитро виступив із заявою, у котрій пояснив мотиви свого вчинку.

"Ми із Сашею прийняли рішення поступитись своїм місцем Юрі Ткачу. Для нас зараз усі пари – наша родина, ми вже давно перестали бути конкурентами. Без Юри Ткача шоу стане занадто серйозним. Дякую моїй партнерці Олександрі Кучеренко, адже їй було непросто. Дякую усім прихильникам, які голосували за нас, та прошу кошти, отримані за SMS та телефонні дзвінки за нашу пару, перерахувати на благодійність – лікування хворої дитини. Якщо не боятись та йти вперед, то абсолютно кожен може вивернути свій світ навиворіт. Друзі, до зустрічі!" - сказав Дмитро Комаров.

Нагадаємо, наступної неділі глядачі побачать на паркеті пари Наталі Могилевської та Ігоря Кузьменка, Наді Дорофєєвої та Євгена Кота, Ахтема Сеітаблаєва та Олени Шоптенко, Сергія та Сніжани Бабкіних, а також Юрія Ткача та Ілони Гвоздьової. Пари виконають по два танці.

Дивіться чвертьфінал оновлених "Танців з зірками" 15-го жовтня о 21:00 на телеканалі "1+1". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції