Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Камалія розповіла про парубочий вечір Потапа та дала настанови Каменських

Артистка дала поради молодій родині на правах досвідченої дружини.

Співачка Камалія прокоментувала найяскравішу подію у шоу-бізнесі, яка відбулася 23 травня – весілля Потапа і Насті Каменських.

На сторінці в Instagram виконавиця розмістила світлину з новоспеченими чоловіком та дружиною і повідомила, що хоча всі знали про урочисту подію, проте тримали у суворій таємниці.

"Вчора одружилися наші друзі Олексій і Анастасія (Потап і Настя). Хоча всі про це знали, але нам було сказано не розголошувати цю відому таємницю, і ми підпорядковувалися", - розповіла Камалія.

Вона також розсекретила, що 18 травня, коли у неї був день народження, Потап якраз гуляв парубочу вечірку. Разом з тим Камалія вирішила дати настанови молодій родині на правах досвідченої дружини.

"Хотілося б дати їм поради на правах вже досвідченої дружини. Насті потрібно піднести Потапа подумки на п'єдестал - тільки він повинен бути ідеалом, а Потап повинен в своїх думках уявити Настю на такому ж п'єдесталі. І всі роки піднімати одне одного, кохати і молитися один перед одним. Це найкраща тактика збереження стосунків на роки", - наголосила Камалія.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вчера поженились наши друзья Алексей и Анастасия (Потап и Настя). Хотя все об этом знали, но нам было сказано не разглашать эту известную тайну, и мы подчинялись. Кстати, 18 мая (на мой день рождения) у Потапа было еще и Bachelor Party. Раз они узаконили свои отношения, надели кольца верности и пообещали любить друг друга вечно. Самое время подумать и о сохранении трепетных отношений в семье. Хотелось бы дать им советы на правах уже опытной супруги. Насте нужно вознести Потапа мысленно на пьедестал — только он должен быть идеалом, а Потап должен в своих мыслях представить Настю на таком же пьедестале. И все года возвышать друг друга, любить и преклоняться друг перед другом. Это лучшая тактика сохранения отношений на годы. За долгую, счастливую и идеальную семейную жизнь @kamenskux и @realpotap!

Публикация от Kamaliya (@kamaliyaofficial)

Нагадаємо, що 23 травня на весіллі Потапа та Насті гуляв чи не весь український шоу-бізнес. Так, Тіна Кароль босоніж співала молодятам, а Вєрка Сердючка запалила на сцені події разом з мамою, яка роздягла ведучого Володимира Остапчука.

Залиште свій коментар

Вибір редакції