Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Камалія та Наталія Юсупова зраділи зносу пам'ятника Леніну в центрі міста

Зіркові подруги підтримали радикальні дії мітингувальників.

"Плачучі мільйонерки" співачка Камалія та світська левиця Наталія Юсупова підтримали тих українців, які знесли пам'ятник Леніну у центрі Києва, йдеться у сюжеті "ТСН. Особливе"

Про це подруги повідомили на своїх сторінках у соцмережах. Вони також побували на Майдані і публічно підтримують революціонерів.

Так, Камалія написала, що задоволена тим, що "вождь пролетаріату заспокоївся"

"Більшість людей у Києві хотіли позбутися пам'ятника Леніну цивілізованим способом. Хоча мені й не подобається, як його прибирали, але вождь пролетаріату заспокоївся. Я пишаюся сотнями тисяч українців, які вийшли на Євромайдан, щоб і далі вимагати права європейської інтеграції", - зауважила артистка.

А от Наталія Юсупова зазначила, що не розуміє людей, які пишуть, що Ленін – це наша історія

"Зрозуміло, що не можна так зносити пам'ятник, але навіщо писати, що Ленін - це наша історія, і його треба поважати? Гітлер - це також наша історія, і Сталін. Про мільйони загиблих мало хто згадує! Кожен наш Президент - це також історія, тож не кажіть, що хтось із них поганий. ...У кожного є батьки і діти. А що, якби ваші сім'ї зруйнувати і ваших близьких знищити, що б ви тоді писали про історію?", - сказала обурена Юсупова.

Нагадаємо, Камалія-революціонерка на Євромайдані співала гімн України і скандувала "смерть ворогам". Співачка приємно вразила своїх шанувальників.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції