Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Камалія та її чоловік-мільярдер показали свій розкішний маєток і розповіли про кохання

Родина буквально купається в грошах.

Родина Камалії та Захура – одна з найзаможніших у країні. Пакистанський мільярдер, який збагатів на сталі, став головним чоловіком у житті яскравої українки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Камалія, вона ж Наталя Шмаренкова, псевдонім для сцени обрала собі майже 20 років тому, а тепер користується ним і в звичайному житті. Заради чоловіка вона прийняла іслам, а він заради жінки поступився деякими суворими правилами, які передбачає його віра. "То в кіно з кимось цілуюся, то обіймаюся – він уже звик", - каже Камалія.

ВідеоКамалія та Захур: про шалені статки родини та поцілунок у першу ніч

Вона дружина пакистанського мільярдера, який збагатів на сталі. В її київському заміському будинку є навіть дві спеціальні посади: гардеробниця та батлер, що доглядає за тваринами. ТСН завітала до родини Камалії та Захура.

Камалія та Захур: про шалені статки родини та поцілунок у першу ніч

Захур часто супроводжує Камалію під час її виступів і контролює все – навіть у маленькій гримерці київської опери, де співачка готується до виступу. Чоловік слідкує за фігурою коханої та наклав заборону на солодке, хліб і деякі овочі. "Ще м’яса багато не дозволяє", - зізнається дружина. Суворий догляд компенсується щедрими подарунками: "Найдорожчий – літак!". Він коштував 15 млн доларів.

Захур і Камалія познайомилися 15 років тому, вже через тиждень він запропонував їй жити разом. Заради коханої мільярдер улаштував концерт на стадіоні в Донецьку. Камалія не приховує, що танцювала чоловікові стриптиз, а от він перед дружиною в такий спосіб не роздягався. "На жаль. Якби в мене була фігура, як у Камалії, я би теж це зробив", - пояснив він.

Фотогалерея "Голос країни-8": Камалія підкорила зіркових тренерів своїм виконанням народної пісні (7 фото)

Продюсер Камалії – її мама Інна Петрівна. Вона майже завжди поруч, і чоловікові доводиться з цим миритися, хоч іноді він не стримується. Десять років тому пара переїхала до розкішного маєтку, дизайн якого повністю розробила Камалія. Окрім цього, у них ще є будинки в Лондоні, Москві, Дубаї та на іспанському узбережжі. Обслуговують основний маєток 20 осіб – кухар, помічниці, гардеробниця, водії, садівник тощо. Є навіть людина, яка займається винятково собаками.

Камалія відверто зізнається, скільки грошей її чоловік витрачає на сім’ю – на дітей іде 50 тисяч, а дружина, з її кінним спортом, піснями та костюмами, з гумором називає себе "безлімітною". Захур грошей на кохану не рахує та ділиться своїм девізом: "Чоловік народжений для того, щоби все життя виконувати прохання своєї коханої. І в цьому відчувати себе щасливим".

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції