Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Камалія відповіла на закиди про те, що чоловік купує їй голоси на "Танцях з зірками"

Артистка відреагувала на розмови злих язиків з гумором.

Співачка та учасниця оновлених "Танців з зірками" Камалія завдяки підтримці глядачів потрапила до п'ятого прямого ефіру проекту, який відбудеться на каналі "1+1" 24 вересня.

Проте не всі впевнені, що артистка має таку шалену підтримку в Україні. Дехто вважає, що чоловік Камалії, пакистанський мільярдер Мохаммад Захур купляє дружині голоси.

Виконавиця не стала такого терпіти і з гумором відреагувала на розмови злостивців в Instagram.

"Дякую всім за підтримку! Я люблю тебе, Україно! Так, до речі, кому Захур не платив, вибачте. А кому платив, поверніть. Самій потрібні гроші, дуже!" - написала артистка.

Також Камалія пояснила, чому під час розмови з суддями переплутала композиції Вітні Г'юстон і Тоні Брекстон.

"Ну переплутала Тоні Брекстон з Вітні Г'юстон. Хотіла сказати "I will always love you", але вийшло "Unbreak my heart" під яку танцювали румбу минулого ефіру. Візитна карта цього ефіру була теж під цю пісню. Тобто два тижні ця пісня від ранку до вечора крутилася в голові - ось і зірвалося. З ким не буває, тим більше коли ти хвилюєшся", - наголосила знаменитість.

Зауважимо, що під час четвертого прямого ефіру "Танців з зірками" Камалія та її партнер Дмитро Жук виконували джаз. Тоді на коментар однієї з суддів проекту Катерини Кухар співачка запропонувала відомій балерині навчитися за три тижні співати композицію Вітні Г'юстон "I will always love you".

Залиште свій коментар

Вибір редакції