Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Камалія зняла чоловіка у кліпі і "розбила" голову залицяльнику

Артистка представила відео на композицію "Наше LіТО".

Співачка Камалія, яка у компанії Могилевської відсвяткувала день народження в елітному готелі, представила новий кліп на композицію "Наше LіТО", йдеться у "Сніданку з 1+1".

У свіжому відео вона знялася зі своїм чоловіком, бізнесменом Мохаммадом Захуром. У кліпі Камалія постає у ролі вірної дружини зі спекотним образом ковбойки. У відео артистка танцює посеред великої пустелі у компанії напівоголених тореодорів. Ті, за сюжетом, намагаються підкорити її серце та дарма, адже Камалія кохає  чоловіка – і на сцені, і в реальному житті! І тому, лише дражнить своїм пікантним образом інших залицяльників.

Така любовна основа сценарію кліпу - невипадкова. Партнери зірки у ролику, хлопці з дуету "Ріко Мачо" тогоріч обоє намагалися закрутити з Камалією роман на знімальному майданчику її відвертого кліпу - "Самба тропікана". Та хоч амурні пригоди їм не вдалися, зав'язався творчий колектив. Першим з дуету співпрацю запропонував венесуельський танцюрист і співак Епіфаніо.

Додати пікантному задуму стилістики Техасу запропонувала режисерка ролика Олена Вінярська. Вона ж і переконала Камалію кардинально змінити образ на ковбойку.

"Час вже брати карти до рук! І бути справжньою бандершою! І вона тут і з батогом і в таких відвертих вбраннях! І найголовніше! Вона танцює свої спекотні танці в пустелі, зі своїми підданими-ковбоями!" – прокоментувала Вінярська.

Сама Камалія зізнається, що особисто хотіла додати у кліп атмосферу іронічності та гумор. Тому і вирішила запросити на знімання власного чоловіка і зіграти на темі пікантних залицянь від сторонніх чоловіків. Цим вона захотіла додати свіжої нотки до творчого амплуа.

Нагадаємо, раніше Камалія показала себе 9 років тому. Співачка опублікувала архівне фото, де їй 32 роки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції