Каменських прокоментувала скасування концерту гурту "Потап і Настя" у Луцьку

Артистка порадила недоброзичливцям досягти того, чого досяг колектив.

Учасниця гурту "Потап і Настя" Настя Каменських розповіла, як ставиться до того, що колективу заборонили виступити у Луцьку, йдеться у "Світському житті".

На думку артистки, дует не є глобальною проблемою країни. А ті, хто зриває концерти колективу, роблять це з певною ціллю.

"Це неприємно, оскільки не ми є глобальною проблемою. Мені здається людям, які це все влаштовують, варто звернути увагу трошки на інше. І взяти, підняти свою дупу і як мінімум досягти того, чого досягли ми. Тому що ми платимо податки, ми привозимо гроші в цю країну. Ми одні з тих, хто підтримує культуру у цій країні. Мені здається, ці люди, які влаштовують провокацію роблять це з певною ціллю", - сказала Настя.

Стосовно того, що питання заборони концерту "Потапа і Насті" розглядали на голосуванні у міськраді, Каменських думає:

"Найголовніше - це створювати, а не руйнувати. Ті люди, які виступають проти наших концертів, вони руйнують вже те, що є. Хочеш, щоб було краще, щось змінити, - ну то піди, створи сам і буде крутіше, на твою думку".

Зауважимо, що попри скасування концерту "Потапа і Насті" у Луцьку, колектив організував автобус, який доставив луцьких шанувальників дуету до міста Рівне. Там колектив дав два аншлагових концерти поспіль.

Настя Каменських прокоментувала заборону своїх концертів на заході України

Потапа і Настю Каменських заборонили на Волині за те, що артисти виступають з концертами в Росії. Каменських вважає цю заборону безглуздою, оскільки вони з Потапом працюють на імідж України та сумлінно платять податки. Ненависникам співачка порадила досягти чогось своїми силами, більше створювати, а не руйнувати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: