Каменських прокоментувала скасування концерту гурту "Потап і Настя" у Луцьку

Артистка порадила недоброзичливцям досягти того, чого досяг колектив.

Учасниця гурту "Потап і Настя" Настя Каменських розповіла, як ставиться до того, що колективу заборонили виступити у Луцьку, йдеться у "Світському житті".

На думку артистки, дует не є глобальною проблемою країни. А ті, хто зриває концерти колективу, роблять це з певною ціллю.

"Це неприємно, оскільки не ми є глобальною проблемою. Мені здається людям, які це все влаштовують, варто звернути увагу трошки на інше. І взяти, підняти свою дупу і як мінімум досягти того, чого досягли ми. Тому що ми платимо податки, ми привозимо гроші в цю країну. Ми одні з тих, хто підтримує культуру у цій країні. Мені здається, ці люди, які влаштовують провокацію роблять це з певною ціллю", - сказала Настя.

Стосовно того, що питання заборони концерту "Потапа і Насті" розглядали на голосуванні у міськраді, Каменських думає:

"Найголовніше - це створювати, а не руйнувати. Ті люди, які виступають проти наших концертів, вони руйнують вже те, що є. Хочеш, щоб було краще, щось змінити, - ну то піди, створи сам і буде крутіше, на твою думку".

Зауважимо, що попри скасування концерту "Потапа і Насті" у Луцьку, колектив організував автобус, який доставив луцьких шанувальників дуету до міста Рівне. Там колектив дав два аншлагових концерти поспіль.

ВідеоНастя Каменських прокоментувала заборону своїх концертів на заході України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: