Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Каменських зізналася, що була фанаткою Лорак та сиділа на колінах у Зіброва

Співачка пригадала своїх кумирів дитинства.

Українська співачка та ведуча "Розсміши коміка. Діти" Настя Каменських, яка повідомила про те, що готова вже стати мамою, пригадала своїх кумирів дитинства, йдеться у "Світському житті".

Настя згадала, як у віці семи років вперше побачила Лорак та була захоплена її красою та талантом.

"Якось на фестивалі, у коридорі я зустріла Ані Лорак, вона була у червоному піджаку з золотими гудзиками. Я побачила її і подумала, яка ж вона гарна", - згадала Настя.

Також Каменських у своєму портфоліо має світлини з Пономарьовим та Фаготом.  

Варто зазначити, що хрещеною мамою співачки є Алла Кудлай, з якою вона в дитинстві часто ходила на студію звукозапису, де зустрічала відомих артистів.

" Я пам'ятаю як мені було 5 рочків, а біля будинку була студія і я ходила туди з хрещеною. Там мене садив на коліна Зібров і казав, яка маленька та гарна дівчинка. А ще я дуже добре пам'ятаю Ніну Матвієнко, яка співала з моєю мамою. Кожен раз коли вона мене бачить то каже, що бачила мене ще коли я була в животику", - з посмішкою згадує Настя.

Нагадаємо, що Настя Каменських, яка виступає зараз під псевдонімом NK, розповіла про свою компанію, яку створила окремо від Потапа.

ВідеоНастя Каменских згадала, як в дитинстві сиділа на колінах у Зіброва та фанатіла від Ані Лорак

Настя Каменських на благодійний дитячий концерт прийшла в образі вчительки. Співачка пригадала свої дитячі роки і кумирів, зокрема Ані Лорак, Олександра Пономарьова і Фагота.

Настя Каменских згадала, як в дитинстві сиділа на колінах у Зіброва та фанатіла від Ані Лорак

Залиште свій коментар

Вибір редакції