Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Канал "1+1" покаже спеціальний епізод "Шерлока" мовою оригіналу

Глядачі каналу "1+1" побачать епізод культового британського серіалу "Шерлок. Бридка наречена".

Канал "1+1" продовжує допомагати українцям вивчати англійську мову за допомогою ТВ.

Вже 4 травня о 22:15 телеканал "1+1" покаже спеціальний епізод культового британського серіалу "Шерлок. Бридка наречена" з українським дубляжем, а одразу після, о 00:15 - мовою оригіналу.

"Шерлок. Бридка наречена" - це окремий фільм, не пов'язаний із сюжетом попередніх сезонів проекту. Герої Бенедикта Камбербетча і Мартіна Фрімана вперше перенесуться до Лондона кінця XIX століття. За сюжетом, до Холмсу і Ватсону за допомогою звертається Томас Ріколетті, дружина якого недавно укоротила собі віку. Геніальному детективу належить знайти спосіб зупинити її привид, який ходить містом і жадає помсти.

До слова, 4 травня - літературна дата смерті Шерлока Холмса в сутичці на Рейхенбахському водоспаді.

Нагадаємо, восени 2015 року в ефірі каналу "1+1" почалася трансляція культових англомовних серіалів з українськими субтитрами. Так, вже понад 5 мільйонів глядачів "1+1" побачили американську комедію "The last man on Earth" і музичну драму "Empire". Зазначимо, що перегляд серіалів мовою оригіналу є звичайною практикою у багатьох європейських країнах. Це сприяє не тільки розширенню словникового запасу, але і розуміння гумору носіїв мови, а також особливостей іншої культури.

Залиште свій коментар

Вибір редакції