Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кардашян показала кадри звільнення бабусі-наркоконтрабандистки після 22 років ув’язнення

Світська левиця поділилася, як повідомила жінці про те, що вона вільна.

Зірка реаліті-шоу Кім Кардашян, яка домоглася від Трампа помилування довічно ув’язненої бабусі-наркоконтрабандистки, розповіла, як повідомила жінці про звільнення.

В ефірі однієї з американських телепрограм Кім поділилася, що зателефонувала 62-річній Еліс Джонсон, аби дізнатися, як вона почувається. Однак з розмови Кардашян зрозуміла, що ув’язнена навіть не здогадується, що вже скоро буде вільна.

"Ми зателефонували Еліс до в’язниці. Вони привели її, вони підвели її до телефона. Я думала, що вона вже знає про це. Вона навіть не здогадувалася. Вона була дійсно спокійною, вона назвала мене її ангелом-воїном. Тож вона сказала: "Привіт, ангеле-воїне", таким своїм милим голосом. А я їй кажу: "Чекайте, ви не знаєте?". Вона відповіла: "Знаю що?". Я їй: "Еліс, ви вільні. Ви сьогодні виходите на свободу", - пригадала Кардашян.

За словами Кім, спокійний голос Еліс змінився криком, а потім вони з Кім довго плакали.

"Лише крик. Я ніколи не забуду її крик. І потім ми почали плакати. Це було так, дві-три хвилини ридань, просто без жодних слів. Більше трьох тисяч людей ув’язнено через перший злочин або через ненасильницькі злочини. Знаєте, я ніколи не стверджувала, що знаю все про тюремну реформу. Але я знаю, що я зацікавлена і знаю, що маю голос", - зауважила світська левиця.

Звільнена Кардашян Еліс Джонсон
Еліс Джонсон під час звільнення

Нагадаємо, що наприкінці травня Кім Кардашян після декількох місяців штурму, врешті домоглася зустрічі з президентом США Дональдом Трампом. Їхнє побачення відбулося у Білому домі. Кім просила очільника країни помилувати 62-річну Еліс Джонсон, засуджену довічно без права дострокового звільнення за звинуваченням у зберіганні та контрабанді наркотиків. Жінка перебувала за ґратами від 1997 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції