Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кардашян показала, як у шість рук на неї обережно одягли "мокру" сукню

Зірка викликала фурор своїм образом на Met Gala-2019.

Ефектна поява 38-річної Кім Кардашян на балу Met Gala-2019 стала однією з найбільш обговорюваних подій заходу.

Заради неймовірної коричневої "мокрої" сукні дизайнера Thierry Mugler зірка, як виявилося, була вимушена піти на величезні жертви і обмеження.

Сестри Кардяшан на Met Gala_3
Associated Press

Щоб затягнути Кім в корсет, потрібна була допомога трьох чоловіків. Вони у шість рук і одягли її в сукню, оскільки туго затягнута у корсет Кім майже не могла рухатися. 

"Я буду ходити, тусуватися, говорити, але я не можу сидіти. Побажайте мені успіху, я не зможу мочитися близько чотирьох годин. Ми придумуємо план на випадок екстреної ситуації", - розповіла Кардашян у відео, яке вона записала спеціально для Vogue.

У неймовірно тугому корсеті навіть дорога до заходу стала тортурами.

"Я попросила їх взяти табуретку. Мені доведеться встати під час поїзки у фургоні. Думаю, мені потрібна буде опора, щоб триматися", - зізналася у відео Кім.

Сестри Кардяшан на Met Gala_10
Associated Press

Сукню, яку за словами зірки шили спеціально для неї під Met Gala-2019 створювали протягом восьми місяців. Вперше за двадцять років Тьєрі Мюглер вирішив повернутися до дизайнерської роботи, щоб створити її.

Нагадаємо, що на афтепаті Кім Кардашян змінила образ і прийшла також творінні будинку Mugler, створеному спеціально для неї, проте нагадала у ньому співачку Шер.

Залиште свій коментар

Вибір редакції