Кардашян та Вест витратили два мільйони доларів на безпеку сурогатної матері – ЗМІ

Відома пара доклала чимало зусиль та грошей, аби убезпечити жінку, яка виношує їхнього малюка.

Зіркове подружжя Кім Кардашян та Каньє Вест, які невдовзі втретє стануть батьками, вжили безпрецедентних заходів, аби убезпечити сурогатну матір.

Так, пара винайняла будинок неподалік від Лос-Анджелеса у районі, де мешкає середній клас. На думку майбутніх батьків, ані папараці, ані недруги Кім та Каньє у цьому місці точно не знайдуть жінку.

"Кім і Каньє орендували будинок у районі, де проживає середній клас, недалеко від Лос-Анджелеса. Це місце складно знайти, про нього немає ніякої інформації. Це останнє місце, де хтось стане шукати сурогатну матір дитини однієї з найбагатших родин в Голлівуді", - розповів інсайдер виданню The Sun.

Аби сурогатна матір почувалася у безпеці, будинок оточили охороною. Біля будинку подобово чергують шість команд охорони, також до сурогатної матері приставлений особистий водій і є чотири автомобілі, щоб вона могла спокійно пересуватися містом. Окрім того, всюди, всередині будинку і зовні, були розміщені камери відеоспостереження.

Загалом, на безпеку сурогатної матері, враховуючи охорону, оренду будинку і так далі Кім Кардашян та Каньє Вест витратили два мільйони доларів.

Нагадаємо, новина про те, що Кім Кардашян та Каньє Вест втретє стануть батьками, з'явилася наприкінці липня. Тоді ж стало відомо, що дитину подружжю народить сурогатна матір. Згодом джерело оголосило стать третьої дитини Кардашян та Веста.

Залиште свій коментар